Emotion - Vzducholodě v Hliněnce

Jedinečná stálá výstava

V přírodním restaurantu Hliněnka, která je součástí sportovně-rekreačního komplexu Park Holiday v Benicích, byla slavnostně otevřena stálá expozice obrazů, jejímž společným tématem jsou vzducholodě. Restaurantu dominuje velká trojrozměrná vzducholoď, která je spolu s několika obrazy dílem malíře a grafika Tomáše Bíma.

Vzducholodě v Hliněnce

K dalším umělcům, kteří se nechali inspirovat kouzelným retrosvětem vzducholodí a vytvořili pro výstavu nová, původní díla patří Kamil Lhoták, Boris Jirků, Olga Vyleťalová, Jiří Slíva, Xénie Hoffmeisterová a Petr Ptáček. Expozice přitom není uzavřeným celkem, počet vystavených obrazů i jejich autorů se bude postupně rozrůstat.

V této originální atmosféře si můžete pochutnat na skvělé pizze nebo dalších specialitách italské i mezinárodní kuchyně. Není náhodou, že právě v Benicích se setkáte s díly vynikajících autorů. Park Holiday nabízí svým zákazníkům vedle sportovního a relaxačního vyžití také hodnotné kulturní zážitky. Své autorské výstavy zde měli Boris Jirků, Oldřich Kulhánek a Zdeněk Lhoták. Aktuálně se připravuje expozice velkoplošných děl Tomáše Bíma a výhledově i fotografií Jana Saudka.

Fotografie z akce

zpět »

Novinky

řízkové nedělní obědy

Tradiční řízkové nedělní obědy 04.08.2019

Vždy každou první neděli v měsíci pro vás...více »

Vzduchoplavecký let - PORTUGALSKO 23.05.2019

Dámy a pánové, vážení přátelé, chtěl bych Vás...více »

Čerstvý chřest 25.04.2019

Přelom dubna a května je již tradičně ve znamení...více »

palubní karta

Palubní karta

Sbírejte body a získejte slevu více »

Kontakty

tel: 267 268 700
e-mail: rezervace@tetubrissy.cz
Květnového povstání 194
110 00 Praha 10 - Benice
více »

Otevírací doba: Každý den od 12:00 do 23:00 hodin

Rezervace

Vyberte den