Palubní karta

Vážený zákazníku,

naším cílem je, aby se vzduchoplavecký restaurant Tetu Brissy stal vyhledávaným místem pro svoji výtečnou domácí kuchyni, neopakovatelnou atmosféru a osobní přístup našeho personálu. Vaši loajalitu pak chceme odměnit přidanou hodnotou, ke které vede cesta přes Palubní kartu.

Palubní kartaCo je Palubní karta a jaké výhody nabízí?
PALUBNÍ KARTA restaurantu Tetu Brissy je nepřenosná čipová karta s tematickým potiskem a identifikačním číslem, která je prostředkem k získávání pravidelných slev nejen v restaurantu, ale i v Bowling baru Benice (rozumí se včetně svých rodinných příslušníků nebo přátel, se kterými jste v restaurantu konzumoval). Dále Vás Palubní karta opravňuje k bezplatnému parkování v podzemních garážích Parku Holiday (závoru otevřete přiložením karty ke čtecímu zařízení na vjezdovém panelu) po dobu Vaší návštěvy restaurantu Tetu Brissy nebo Bowling baru Benice.


 

 

Za konzumaci v restaurantu Tetu Brissy a v Bowling baru Benice Vám budou dle Vaší útraty automaticky načteny body na Váš bodový účet, které pak můžete použít následující den na úhradu své konzumace v Tetu Brissy nebo Bowling baru Benice, kde kromě konzumace můžete použít body i k úhradě bowlingové dráhy.

 

 

Kolik bodů za Vaši konzumaci získáte, jakou budou mít hodnotu a platnost?

  • Za každých 10 Kč útraty získá držitel Palubní karty 1 bod

  • 1 bod má nominální hodnotu 1 Kč

  • Platnost bodů je neomezená. Pozor ale, Palubní karta pozbývá platnosti, pokud jí její držitel aktivně nevyužije během 12 měsíců od poslední konzumace

Je jen na Vás, zda je využijete v restaurantu Tetu Brissy nebo nově i v Bowling baru Benice.

Informaci o stavu Vašeho bodového konta naleznete vždy na své účtence, kde se nové body za Vaši konzumaci objeví vždy následující den. Body použité při placení (stačí jen upozornit obsluhu při placením, že chcete použít body k úhradě), budou na účtence již odečteny. Informaci o stavu Vašeho bodového konta získáte také u obsluhy restaurantu Tetu Brissy nebo Bowling baru Benice.

Novinky

řízkové nedělní obědy

Tradiční řízkové nedělní obědy 04.08.2019

Vždy každou první neděli v měsíci pro vás...více »

Vzduchoplavecký let - PORTUGALSKO 23.05.2019

Dámy a pánové, vážení přátelé, chtěl bych Vás...více »

Čerstvý chřest 25.04.2019

Přelom dubna a května je již tradičně ve znamení...více »

palubní karta

Palubní karta

Sbírejte body a získejte slevu více »

Kontakty

tel: 267 268 700
e-mail: rezervace@tetubrissy.cz
Květnového povstání 194
110 00 Praha 10 - Benice
více »

Otevírací doba: Každý den od 12:00 do 23:00 hodin

Rezervace

Vyberte den